Fotbal – clasament Liga a IV-a Timiş

Fotbal – clasament Liga a IV-a Timiş

Competiţia a început cu 18 echipe şi se desfăşoară în sistem campionat (tur-retur), în total 34 de etape. Între timp Banatul Nerău s-a retras, astfel că în fiecare etapă o echipă va sta. La final clasamentul e stabilit după numărul de puncte acumulate. În caz de egalitate de puncte între două sau mai multe formaţii, departajarea se face în funcţie de rezultatele directe dintre echipele în cauză.

Câştigătoarea Ligii a IV-a se va califica în barajul pentru promovarea în Liga a III-a, la care vor mai lua parte alte două campioane judeţen. Echipa care câştigă turneul de promovare în trei va accede în eşalonul superior. Vor retrograda din Liga a IV-a în Liga a V-a Timiş, ultimele trei echipe clasate. Totuşi, în cazul în care campioana judeţeană promovează iar nicio echipă timişeană din Liga a III-a nu retrogradează. Gruparea clasată pe locul 16 rămâne în Liga a IV-a. În cazul în care campioana judeţeană nu promovează iar din eşalonul terţ retrogradează 1-3 formaţii, atunci vor retrograda suplimentar 1-3 formaţii din Liga a IV-a. Există posibilitatea ca AJF Timiş să efectueze modificări ulterioare în privinţa desfăşurării sezonului 2014-2015.

Clasament Liga a IV-a Timiş, ediţia 2013-2014

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 CS Ghiroda 32 28 3 1 107:2483 87
2 ASU Politehnica Timişoara 32 27 5 0 114:2292 86
3 Progresul Gătaia 32 20 5 7 79:4534 65
4 Pobeda Dudeştii Vechi 32 18 8 6 80:3644 62
5 CS Dumbrăviţa 32 18 4 10 73:4132 58
6 Unirea Sânnicolau Mare 32 18 4 10 75:4431 58
7 Timişul Şag 32 12 11 9 54:459 47
8 Auto Timişoara 32 12 4 16 47:54-7 40
9 FC Chişoda 32 11 5 16 59:87-28 38
10 Arsenal Flacăra Făget 32 12 2 18 42:85-43 38
11 Cocoşul Orţişoara 32 9 8 15 47:51-4 35
12 Progresul Racoviţa 32 10 4 18 53:77-24 34
13 AS Peciu Nou 32 10 3 19 52:69-17 33
14 CFR Timişoara 32 8 7 17 58:87-29 31
15 CS Giroc 32 8 2 22 40:81-41 26
16 FC Marcel Băban Jimbolia 32 5 6 21 26:75-49 21
17 Real Dragşina 32 4 3 25 37:120-83 15

Meciuri jucate (selecteaza echipa dorita pentru a vedea doar meciurile ei)


Match Score
Aug 11, 2013
CS Dumbrăviţa – Real Dragşina
3 - 0
Aug 11, 2013
FC Marcel Băban Jimbolia – CS Giroc
0 - 1
Aug 11, 2013
Progresul Gătaia – Auto Timişoara
5 - 0
Aug 11, 2013
CFR Timişoara – FC Chişoda
2 - 3
Aug 11, 2013
Cocoşul Orţişoara – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 2
Aug 11, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – CS Ghiroda
1 - 3
Aug 11, 2013
Arsenal Flacăra Făget – ASU Politehnica Timişoara
2 - 9
Aug 11, 2013
AS Peciu Nou – Timişul Şag
1 - 1
Aug 17, 2013
Real Dragşina – Timişul Şag
2 - 6
Aug 17, 2013
ASU Politehnica Timişoara – AS Peciu Nou
2 - 0
Aug 17, 2013
CS Ghiroda – Arsenal Flacăra Făget
3 - 1
Aug 17, 2013
Pobeda Dudeştii Vechi – Progresul Racoviţa
3 - 1
Aug 17, 2013
FC Chişoda – Cocoşul Orţişoara
5 - 2
Aug 17, 2013
Auto Timişoara – CFR Timişoara
4 - 1
Aug 17, 2013
CS Giroc – Progresul Gătaia
0 - 2
Aug 17, 2013
CS Dumbrăviţa – FC Marcel Băban Jimbolia
6 - 0
Aug 24, 2013
FC Marcel Băban Jimbolia – Real Dragşina
0 - 2
Aug 24, 2013
Progresul Gătaia – CS Dumbrăviţa
3 - 0
Aug 24, 2013
CFR Timişoara – CS Giroc
4 - 3
Aug 24, 2013
Cocoşul Orţişoara – Auto Timişoara
0 - 1
Aug 24, 2013
Progresul Racoviţa – FC Chişoda
3 - 0
Aug 24, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – Pobeda Dudeştii Vechi
1 - 2
Aug 24, 2013
AS Peciu Nou – CS Ghiroda
0 - 2
Aug 24, 2013
Timişul Şag – ASU Politehnica Timişoara
2 - 5
Aug 28, 2013
Real Dragşina – ASU Politehnica Timişoara
0 - 4
Aug 28, 2013
CS Ghiroda – Timişul Şag
3 - 0
Aug 28, 2013
Pobeda Dudeştii Vechi – Arsenal Flacăra Făget
0 - 1
Aug 28, 2013
FC Chişoda – Unirea Sânnicolau Mare
4 - 1
Aug 28, 2013
Auto Timişoara – Progresul Racoviţa
1 - 1
Aug 28, 2013
CS Giroc – Cocoşul Orţişoara
1 - 0
Aug 28, 2013
CS Dumbrăviţa – CFR Timişoara
2 - 0
Aug 28, 2013
FC Marcel Băban Jimbolia – Progresul Gătaia
0 - 3
Aug 31, 2013
Progresul Gătaia – Real Dragşina
2 - 0
Aug 31, 2013
CFR Timişoara – FC Marcel Băban Jimbolia
5 - 1
Aug 31, 2013
Cocoşul Orţişoara – CS Dumbrăviţa
1 - 3
Aug 31, 2013
Progresul Racoviţa – CS Giroc
1 - 0
Aug 31, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – Auto Timişoara
2 - 0
Aug 31, 2013
Arsenal Flacăra Făget – FC Chişoda
4 - 2
Aug 31, 2013
AS Peciu Nou – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 1
Aug 31, 2013
ASU Politehnica Timişoara – CS Ghiroda
3 - 0
Sep 7, 2013
Real Dragşina – CS Ghiroda
2 - 5
Sep 7, 2013
Pobeda Dudeştii Vechi – Timişul Şag
2 - 3
Sep 7, 2013
FC Chişoda – AS Peciu Nou
8 - 4
Sep 7, 2013
Auto Timişoara – Arsenal Flacăra Făget
0 - 1
Sep 7, 2013
CS Giroc – Unirea Sânnicolau Mare
2 - 5
Sep 7, 2013
CS Dumbrăviţa – Progresul Racoviţa
0 - 1
Sep 7, 2013
FC Marcel Băban Jimbolia – Cocoşul Orţişoara
0 - 3
Sep 7, 2013
Progresul Gătaia – CFR Timişoara
4 - 1
Sep 14, 2013
CFR Timişoara – Real Dragşina
5 - 1
Sep 14, 2013
Cocoşul Orţişoara – Progresul Gătaia
2 - 3
Sep 14, 2013
Progresul Racoviţa – FC Marcel Băban Jimbolia
3 - 0
Sep 14, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – CS Dumbrăviţa
0 - 0
Sep 14, 2013
Arsenal Flacăra Făget – CS Giroc
1 - 1
Sep 14, 2013
AS Peciu Nou – Auto Timişoara
0 - 0
Sep 14, 2013
Timişul Şag – FC Chişoda
0 - 0
Sep 14, 2013
ASU Politehnica Timişoara – Pobeda Dudeştii Vechi
1 - 1
Sep 19, 2013
FC Chişoda – ASU Politehnica Timişoara
1 - 6
Sep 19, 2013
Pobeda Dudeştii Vechi – CS Ghiroda
1 - 2
Sep 19, 2013
Auto Timişoara – Timişul Şag
2 - 1
Sep 19, 2013
CS Giroc – AS Peciu Nou
1 - 5
Sep 19, 2013
CS Dumbrăviţa – Arsenal Flacăra Făget
9 - 2
Sep 19, 2013
FC Marcel Băban Jimbolia – Unirea Sânnicolau Mare
0 - 3
Sep 19, 2013
Progresul Gătaia – Progresul Racoviţa
4 - 0
Sep 19, 2013
CFR Timişoara – Cocoşul Orţişoara
1 - 1
Sep 21, 2013
Cocoşul Orţişoara – Real Dragşina
2 - 0
Sep 21, 2013
Progresul Racoviţa – CFR Timişoara
3 - 3
Sep 21, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – Progresul Gătaia
0 - 2
Sep 21, 2013
Arsenal Flacăra Făget – FC Marcel Băban Jimbolia
2 - 0
Sep 21, 2013
AS Peciu Nou – CS Dumbrăviţa
0 - 1
Sep 21, 2013
Timişul Şag – CS Giroc
3 - 2
Sep 21, 2013
ASU Politehnica Timişoara – Auto Timişoara
3 - 0
Sep 21, 2013
CS Ghiroda – FC Chişoda
8 - 1
Sep 28, 2013
Real Dragşina – Pobeda Dudeştii Vechi
3 - 3
Sep 28, 2013
Auto Timişoara – CS Ghiroda
1 - 5
Sep 28, 2013
CS Giroc – ASU Politehnica Timişoara
0 - 3
Sep 28, 2013
CS Dumbrăviţa – Timişul Şag
2 - 0
Sep 28, 2013
FC Marcel Băban Jimbolia – AS Peciu Nou
4 - 3
Sep 28, 2013
Progresul Gătaia – Arsenal Flacăra Făget
6 - 0
Sep 28, 2013
CFR Timişoara – Unirea Sânnicolau Mare
2 - 3
Sep 28, 2013
Cocoşul Orţişoara – Progresul Racoviţa
3 - 2
Oct 5, 2013
Progresul Racoviţa – Real Dragşina
1 - 0
Oct 5, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – Cocoşul Orţişoara
2 - 0
Oct 5, 2013
Arsenal Flacăra Făget – CFR Timişoara
2 - 1
Oct 5, 2013
AS Peciu Nou – Progresul Gătaia
3 - 4
Oct 5, 2013
Timişul Şag – FC Marcel Băban Jimbolia
0 - 0
Oct 5, 2013
ASU Politehnica Timişoara – CS Dumbrăviţa
2 - 1
Oct 5, 2013
CS Ghiroda – CS Giroc
2 - 0
Oct 5, 2013
Pobeda Dudeştii Vechi – FC Chişoda
6 - 0
Oct 9, 2013
Progresul Racoviţa – Unirea Sânnicolau Mare
0 - 1
Oct 9, 2013
Cocoşul Orţişoara – Arsenal Flacăra Făget
2 - 3
Oct 9, 2013
CFR Timişoara – AS Peciu Nou
4 - 3
Oct 9, 2013
Progresul Gătaia – Timişul Şag
2 - 2
Oct 9, 2013
FC Marcel Băban Jimbolia – ASU Politehnica Timişoara
1 - 2
Oct 9, 2013
CS Dumbrăviţa – CS Ghiroda
1 - 2
Oct 9, 2013
Auto Timişoara – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 1
Oct 9, 2013
Real Dragşina – FC Chişoda
2 - 5
Oct 19, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – Real Dragşina
2 - 2
Oct 19, 2013
Arsenal Flacăra Făget – Progresul Racoviţa
1 - 0
Oct 19, 2013
AS Peciu Nou – Cocoşul Orţişoara
2 - 1
Oct 19, 2013
Timişul Şag – CFR Timişoara
2 - 1
Oct 19, 2013
ASU Politehnica Timişoara – Progresul Gătaia
2 - 0
Oct 19, 2013
CS Ghiroda – FC Marcel Băban Jimbolia
5 - 0
Oct 19, 2013
Pobeda Dudeştii Vechi – CS Giroc
4 - 0
Oct 19, 2013
FC Chişoda – Auto Timişoara
2 - 1
Oct 26, 2013
Real Dragşina – Auto Timişoara
1 - 4
Oct 26, 2013
Cocoşul Orţişoara – Timişul Şag
0 - 0
Oct 26, 2013
Progresul Racoviţa – AS Peciu Nou
5 - 2
Oct 26, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – Arsenal Flacăra Făget
6 - 1
Oct 26, 2013
Progresul Gătaia – CS Ghiroda
1 - 1
Oct 26, 2013
CFR Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
0 - 4
Oct 26, 2013
CS Giroc – FC Chişoda
2 - 4
Oct 27, 2013
CS Dumbrăviţa – Pobeda Dudeştii Vechi
1 - 4
Nov 2, 2013
Arsenal Flacăra Făget – Real Dragşina
4 - 0
Nov 2, 2013
AS Peciu Nou – Unirea Sânnicolau Mare
1 - 4
Nov 2, 2013
Timişul Şag – Progresul Racoviţa
3 - 1
Nov 2, 2013
CS Ghiroda – CFR Timişoara
3 - 0
Nov 2, 2013
Pobeda Dudeştii Vechi – FC Marcel Băban Jimbolia
4 - 2
Nov 2, 2013
FC Chişoda – CS Dumbrăviţa
1 - 1
Nov 2, 2013
Auto Timişoara – CS Giroc
4 - 1
Nov 2, 2013
ASU Politehnica Timişoara – Cocoşul Orţişoara
5 - 0
Nov 9, 2013
Real Dragşina – CS Giroc
1 - 3
Nov 9, 2013
CS Dumbrăviţa – Auto Timişoara
2 - 0
Nov 9, 2013
FC Marcel Băban Jimbolia – FC Chişoda
2 - 2
Nov 9, 2013
Progresul Gătaia – Pobeda Dudeştii Vechi
1 - 2
Nov 9, 2013
Cocoşul Orţişoara – CS Ghiroda
1 - 2
Nov 9, 2013
Progresul Racoviţa – ASU Politehnica Timişoara
0 - 3
Nov 9, 2013
Unirea Sânnicolau Mare – Timişul Şag
1 - 1
Nov 9, 2013
Arsenal Flacăra Făget – AS Peciu Nou
2 - 1
Nov 16, 2013
AS Peciu Nou – Real Dragşina
5 - 0
Nov 16, 2013
Timişul Şag – Arsenal Flacăra Făget
1 - 2
Nov 16, 2013
ASU Politehnica Timişoara – Unirea Sânnicolau Mare
3 - 2
Nov 16, 2013
CS Ghiroda – Progresul Racoviţa
7 - 0
Nov 16, 2013
Pobeda Dudeştii Vechi – CFR Timişoara
9 - 1
Nov 16, 2013
FC Chişoda – Progresul Gătaia
3 - 0
Nov 16, 2013
Auto Timişoara – FC Marcel Băban Jimbolia
2 - 0
Nov 16, 2013
CS Giroc – CS Dumbrăviţa
1 - 1
Mar 1, 2014
CS Ghiroda – Unirea Sânnicolau Mare
4 - 1
Mar 1, 2014
ASU Politehnica Timişoara – Arsenal Flacăra Făget
6 - 0
Mar 1, 2014
Timişul Şag – AS Peciu Nou
0 - 2
Mar 1, 2014
Pobeda Dudeştii Vechi – Cocoşul Orţişoara
1 - 1
Mar 1, 2014
FC Chişoda – CFR Timişoara
3 - 2
Mar 1, 2014
Auto Timişoara – Progresul Gătaia
1 - 3
Mar 1, 2014
CS Giroc – FC Marcel Băban Jimbolia
2 - 1
Mar 1, 2014
Real Dragşina – CS Dumbrăviţa
0 - 5
Mar 8, 2014
Timişul Şag – Real Dragşina
5 - 0
Mar 8, 2014
AS Peciu Nou – ASU Politehnica Timişoara
0 - 7
Mar 8, 2014
Arsenal Flacăra Făget – CS Ghiroda
1 - 4
Mar 8, 2014
Progresul Racoviţa – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 4
Mar 8, 2014
Cocoşul Orţişoara – FC Chişoda
1 - 0
Mar 8, 2014
CFR Timişoara – Auto Timişoara
2 - 1
Mar 8, 2014
Progresul Gătaia – CS Giroc
2 - 1
Mar 8, 2014
FC Marcel Băban Jimbolia – CS Dumbrăviţa
0 - 2
Mar 15, 2014
Real Dragşina – FC Marcel Băban Jimbolia
1 - 1
Mar 15, 2014
CS Giroc – CFR Timişoara
0 - 3
Mar 15, 2014
Auto Timişoara – Cocoşul Orţişoara
2 - 1
Mar 15, 2014
FC Chişoda – Progresul Racoviţa
1 - 5
Mar 15, 2014
Pobeda Dudeştii Vechi – Unirea Sânnicolau Mare
1 - 1
Mar 15, 2014
CS Ghiroda – AS Peciu Nou
3 - 0
Mar 15, 2014
CS Dumbrăviţa – Progresul Gătaia
3 - 2
Mar 15, 2014
ASU Politehnica Timişoara – Timişul Şag
6 - 0
Mar 22, 2014
Timişul Şag – CS Ghiroda
2 - 2
Mar 22, 2014
Arsenal Flacăra Făget – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 3
Mar 22, 2014
Unirea Sânnicolau Mare – FC Chişoda
4 - 0
Mar 22, 2014
Cocoşul Orţişoara – CS Giroc
5 - 0
Mar 22, 2014
CFR Timişoara – CS Dumbrăviţa
2 - 1
Mar 22, 2014
Progresul Gătaia – FC Marcel Băban Jimbolia
8 - 0
Mar 22, 2014
Progresul Racoviţa – Auto Timişoara
2 - 3
Mar 23, 2014
ASU Politehnica Timişoara – Real Dragşina
4 - 2
Mar 29, 2014
CS Ghiroda – ASU Politehnica Timişoara
1 - 1
Mar 29, 2014
Real Dragşina – Progresul Gătaia
0 - 3
Mar 29, 2014
FC Marcel Băban Jimbolia – CFR Timişoara
4 - 2
Mar 29, 2014
CS Giroc – Progresul Racoviţa
2 - 3
Mar 29, 2014
Auto Timişoara – Unirea Sânnicolau Mare
1 - 3
Mar 29, 2014
FC Chişoda – Arsenal Flacăra Făget
2 - 0
Mar 29, 2014
Pobeda Dudeştii Vechi – AS Peciu Nou
3 - 1
Mar 29, 2014
CS Dumbrăviţa – Cocoşul Orţişoara
0 - 0
Apr 2, 2014
CS Ghiroda – Real Dragşina
6 - 1
Apr 2, 2014
Timişul Şag – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 0
Apr 2, 2014
AS Peciu Nou – FC Chişoda
3 - 2
Apr 2, 2014
Arsenal Flacăra Făget – Auto Timişoara
0 - 4
Apr 2, 2014
Unirea Sânnicolau Mare – CS Giroc
4 - 1
Apr 2, 2014
Progresul Racoviţa – CS Dumbrăviţa
1 - 5
Apr 2, 2014
Cocoşul Orţişoara – FC Marcel Băban Jimbolia
0 - 0
Apr 2, 2014
CFR Timişoara – Progresul Gătaia
1 - 1
Apr 5, 2014
Real Dragşina – CFR Timişoara
5 - 2
Apr 5, 2014
Progresul Gătaia – Cocoşul Orţişoara
2 - 1
Apr 5, 2014
FC Marcel Băban Jimbolia – Progresul Racoviţa
2 - 1
Apr 5, 2014
CS Dumbrăviţa – Unirea Sânnicolau Mare
2 - 0
Apr 5, 2014
CS Giroc – Arsenal Flacăra Făget
0 - 2
Apr 5, 2014
Auto Timişoara – AS Peciu Nou
1 - 1
Apr 5, 2014
FC Chişoda – Timişul Şag
0 - 2
Apr 5, 2014
Pobeda Dudeştii Vechi – ASU Politehnica Timişoara
1 - 1
Apr 12, 2014
CS Ghiroda – Pobeda Dudeştii Vechi
2 - 0
Apr 12, 2014
Timişul Şag – Auto Timişoara
5 - 1
Apr 12, 2014
AS Peciu Nou – CS Giroc
3 - 0
Apr 12, 2014
Arsenal Flacăra Făget – CS Dumbrăviţa
0 - 2
Apr 12, 2014
Unirea Sânnicolau Mare – FC Marcel Băban Jimbolia
4 - 1
Apr 12, 2014
Progresul Racoviţa – Progresul Gătaia
3 - 4
Apr 12, 2014
Cocoşul Orţişoara – CFR Timişoara
2 - 2
Apr 13, 2014
ASU Politehnica Timişoara – FC Chişoda
1 - 1
Apr 17, 2014
Real Dragşina – Cocoşul Orţişoara
3 - 7
Apr 17, 2014
CFR Timişoara – Progresul Racoviţa
2 - 2
Apr 17, 2014
Progresul Gătaia – Unirea Sânnicolau Mare
1 - 0
Apr 17, 2014
FC Marcel Băban Jimbolia – Arsenal Flacăra Făget
0 - 1
Apr 17, 2014
CS Dumbrăviţa – AS Peciu Nou
2 - 1
Apr 17, 2014
CS Giroc – Timişul Şag
1 - 0
Apr 17, 2014
FC Chişoda – CS Ghiroda
0 - 8
Apr 17, 2014
Auto Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
1 - 2
Apr 26, 2014
Pobeda Dudeştii Vechi – Real Dragşina
4 - 0
Apr 26, 2014
CS Ghiroda – Auto Timişoara
2 - 0
Apr 26, 2014
Timişul Şag – CS Dumbrăviţa
2 - 1
Apr 26, 2014
AS Peciu Nou – FC Marcel Băban Jimbolia
3 - 1
Apr 26, 2014
Arsenal Flacăra Făget – Progresul Gătaia
2 - 3
Apr 26, 2014
Unirea Sânnicolau Mare – CFR Timişoara
4 - 1
Apr 26, 2014
Progresul Racoviţa – Cocoşul Orţişoara
2 - 2
Apr 27, 2014
ASU Politehnica Timişoara – CS Giroc
4 - 2
May 3, 2014
Real Dragşina – Progresul Racoviţa
0 - 0 (o.P.)
May 3, 2014
Cocoşul Orţişoara – Unirea Sânnicolau Mare
0 - 0 (o.P.)
May 3, 2014
CFR Timişoara – Arsenal Flacăra Făget
0 - 0 (o.P.)
May 3, 2014
Progresul Gătaia – AS Peciu Nou
0 - 0 (o.P.)
May 3, 2014
FC Marcel Băban Jimbolia – Timişul Şag
0 - 0 (o.P.)
May 3, 2014
CS Dumbrăviţa – ASU Politehnica Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 3, 2014
CS Giroc – CS Ghiroda
0 - 0 (o.P.)
May 3, 2014
FC Chişoda – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 0 (o.P.)
May 7, 2014
Pobeda Dudeştii Vechi – Auto Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 7, 2014
FC Chişoda – Real Dragşina
0 - 0 (o.P.)
May 7, 2014
CS Ghiroda – CS Dumbrăviţa
0 - 0 (o.P.)
May 7, 2014
ASU Politehnica Timişoara – FC Marcel Băban Jimbolia
0 - 0 (o.P.)
May 7, 2014
Timişul Şag – Progresul Gătaia
0 - 0 (o.P.)
May 7, 2014
AS Peciu Nou – CFR Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 7, 2014
Arsenal Flacăra Făget – Cocoşul Orţişoara
0 - 0 (o.P.)
May 7, 2014
Unirea Sânnicolau Mare – Progresul Racoviţa
0 - 0 (o.P.)
May 10, 2014
Real Dragşina – Unirea Sânnicolau Mare
0 - 0 (o.P.)
May 10, 2014
Progresul Racoviţa – Arsenal Flacăra Făget
0 - 0 (o.P.)
May 10, 2014
Cocoşul Orţişoara – AS Peciu Nou
0 - 0 (o.P.)
May 10, 2014
CFR Timişoara – Timişul Şag
0 - 0 (o.P.)
May 10, 2014
Progresul Gătaia – ASU Politehnica Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 10, 2014
FC Marcel Băban Jimbolia – CS Ghiroda
0 - 0 (o.P.)
May 10, 2014
CS Giroc – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 0 (o.P.)
May 10, 2014
Auto Timişoara – FC Chişoda
0 - 0 (o.P.)
May 17, 2014
Auto Timişoara – Real Dragşina
0 - 0 (o.P.)
May 17, 2014
FC Chişoda – CS Giroc
0 - 0 (o.P.)
May 17, 2014
Pobeda Dudeştii Vechi – CS Dumbrăviţa
0 - 0 (o.P.)
May 17, 2014
CS Ghiroda – Progresul Gătaia
0 - 0 (o.P.)
May 17, 2014
ASU Politehnica Timişoara – CFR Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 17, 2014
Timişul Şag – Cocoşul Orţişoara
0 - 0 (o.P.)
May 17, 2014
AS Peciu Nou – Progresul Racoviţa
0 - 0 (o.P.)
May 17, 2014
Arsenal Flacăra Făget – Unirea Sânnicolau Mare
0 - 0 (o.P.)
May 22, 2014
Real Dragşina – Arsenal Flacăra Făget
0 - 0 (o.P.)
May 22, 2014
Unirea Sânnicolau Mare – AS Peciu Nou
0 - 0 (o.P.)
May 22, 2014
Progresul Racoviţa – Timişul Şag
0 - 0 (o.P.)
May 22, 2014
Cocoşul Orţişoara – ASU Politehnica Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 22, 2014
CFR Timişoara – CS Ghiroda
0 - 0 (o.P.)
May 22, 2014
FC Marcel Băban Jimbolia – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 0 (o.P.)
May 22, 2014
CS Dumbrăviţa – FC Chişoda
0 - 0 (o.P.)
May 22, 2014
CS Giroc – Auto Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 28, 2014
CS Giroc – Real Dragşina
0 - 0 (o.P.)
May 28, 2014
Auto Timişoara – CS Dumbrăviţa
0 - 0 (o.P.)
May 28, 2014
FC Chişoda – FC Marcel Băban Jimbolia
0 - 0 (o.P.)
May 28, 2014
Pobeda Dudeştii Vechi – Progresul Gătaia
0 - 0 (o.P.)
May 28, 2014
CS Ghiroda – Cocoşul Orţişoara
0 - 0 (o.P.)
May 28, 2014
ASU Politehnica Timişoara – Progresul Racoviţa
0 - 0 (o.P.)
May 28, 2014
Timişul Şag – Unirea Sânnicolau Mare
0 - 0 (o.P.)
May 28, 2014
AS Peciu Nou – Arsenal Flacăra Făget
0 - 0 (o.P.)
May 31, 2014
Real Dragşina – AS Peciu Nou
0 - 0 (o.P.)
May 31, 2014
Arsenal Flacăra Făget – Timişul Şag
0 - 0 (o.P.)
May 31, 2014
Unirea Sânnicolau Mare – ASU Politehnica Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 31, 2014
Progresul Racoviţa – CS Ghiroda
0 - 0 (o.P.)
May 31, 2014
CFR Timişoara – Pobeda Dudeştii Vechi
0 - 0 (o.P.)
May 31, 2014
Progresul Gătaia – FC Chişoda
0 - 0 (o.P.)
May 31, 2014
FC Marcel Băban Jimbolia – Auto Timişoara
0 - 0 (o.P.)
May 31, 2014
CS Dumbrăviţa – CS Giroc
0 - 0 (o.P.)


Tabel incrucisat cu rezultate

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
1CS Ghiroda - 1:1 5:0 2:0 2:0 4:1 3:0 2:0 8:1 3:1 2:1 7:0 3:0 3:0 2:0 5:0 6:1
2ASU Politehnica Timişoara 3:0 - 2:0 1:1 2:1 3:2 6:0 3:0 1:1 6:0 5:0 5:0 2:0 4:0 4:2 1:0 4:2
3Progresul Gătaia 1:1 2:2 - 1:2 3:0 1:0 2:2 5:0 3:0 6:0 2:1 4:0 0:3 4:1 2:1 8:0 2:0
4Pobeda Dudeştii Vechi 1:2 1:1 6:2 - 3:2 1:1 2:3 3:0 6:0 0:1 1:1 3:1 3:1 9:1 4:0 4:2 4:0
5CS Dumbrăviţa 1:2 2:4 3:2 1:4 - 2:0 2:0 2:0 5:3 9:2 0:0 0:1 2:1 2:0 5:2 6:0 3:0
6Unirea Sânnicolau Mare 1:3 0:6 0:2 1:2 0:0 - 1:1 2:0 4:0 6:1 2:0 6:1 3:0 4:1 4:1 4:1 2:2
7Timişul Şag 2:2 2:5 1:1 0:0 2:1 1:3 - 5:1 0:0 1:2 0:0 3:1 0:2 2:1 3:2 0:0 5:0
8Auto Timişoara 1:5 1:2 1:3 0:1 2:3 1:3 2:1 - 2:1 0:1 2:1 1:1 1:1 4:1 4:1 2:0 7:0
9FC Chişoda 0:8 1:6 3:0 1:1 1:1 4:1 0:2 2:1 - 2:0 5:2 1:5 8:4 3:2 1:2 0:3 3:1
10Arsenal Flacăra Făget 1:4 2:9 2:3 0:3 0:2 0:2 0:5 0:4 4:2 - 2:4 1:0 2:1 2:1 1:1 2:0 4:0
11Cocoşul Orţişoara 1:2 0:3 2:3 0:2 1:3 1:0 0:0 0:1 1:0 2:3 - 3:2 3:0 2:2 5:0 0:0 2:0
12Progresul Racoviţa 2:3 0:3 3:4 0:4 1:5 0:1 0:3 2:3 3:0 2:0 2:2 - 5:2 3:3 1:0 3:0 1:0
13AS Peciu Nou 0:2 0:7 3:4 0:1 0:1 1:4 1:1 0:0 3:2 2:1 2:1 2:0 - 1:2 3:0 3:1 5:0
14CFR Timişoara 0:4 0:4 1:1 3:3 2:1 2:3 1:2 2:1 2:3 2:2 1:1 2:2 4:3 - 4:3 5:1 5:1
15CS Giroc 1:3 0:3 0:2 4:2 1:1 2:5 1:0 0:1 2:4 0:2 1:0 2:3 1:5 0:3 - 2:1 4:2
16FC Marcel Băban Jimbolia 1:3 1:2 0:3 1:0 0:2 0:3 1:1 0:0 2:2 0:1 0:3 2:1 4:3 4:2 0:1 - 0:2
17Real Dragşina 2:5 0:4 0:3 3:3 0:5 0:6 2:6 1:4 2:5 3:2 3:7 2:7 1:0 5:2 1:3 1:1 -